fbpx

AKVILE 5KM PIEDZĪVOJUMU PĀRGĀJIENS – IEPAZĪSTI VALMIERU

Valmierā varēs ne tikai skriet! 3. septembrī Valmieras Garšu pusmaratona ietvaros komandā 2 līdz 5 cilvēku sastāvā varēsi piedalīties pārgājienā, kas dalībniekus interaktīvā veidā vedīs gar Valmieras zīmīgākajām vietām.

Pārgājiens ar viedierīces palīdzību vedīs komandu pa virtuāliem konktrolpunktiem, kuros ar jautājumu palīdzību iepzīstināsim ar interesantiem faktiem par Valmieru un tās apskates objektiem. Tas būs lielisks veids kā pilsētas viesiem un arī vietējiem iepazīt Valmieru draugu vai ģimenes lokā!

Pārgājienu varēs uzsākts laikā no 10.00 līdz 12.00 un tas aizņems aptuveni 3 stundas. Komandas dalībniekiem nav vecuma ierobežojuma, dalībai būs nepieciešams uzlādēts viedtelefons ar ieslēgtu GPS un internata pieslēgumu! Iesākām līdzi paņemt arī ārējo bateriju jeb powebank, piemērotu apģērbu un, protams, labu garastāvokli! Uzsākot pārgājienu saņemsi AKVILE un citu atbalstītāju sagatvotu STRAT PAKU, lai remdētu slāpes un atgūtu enerģiju.

Trases garums aptuveni 5km un tā izvedīs pa Valmieras zīmīgākajiem apskates objektiem, tai skaitā Gaujas krastu, paralēli risinot dažādas jautājumu un uzdevumu cilpas ar virtuāliem kontrolpunktiem. Pārgājiena laiks tiek fiksēts, taču trase veicama gan nestidzīgā pastaigas solī, gan uz ātrumu. Pārgājiena dalībniekiem nebūs skrējienam ierasto starta numuru un medaļu.

Ja plāno piedalīties, aicinām laicīgi lejuplādēt pārgājienam nepieciešamo aplikāciju LOQUIZ. Pasākuma rītā kapteiņa e-pastā saņemsiet piekļuves datus – lietotājvārdu un paroli. Svarīgi atļaut lietotnei piekļūt ierīces atrašanās vietai, fotokamerai un galerijai. Saģērbies pastaigai, atbilstoši laikapstākļiem.

Spēles gaitā, tiek fiksēts pārgājienā pavadītais laiks un, pareizi atbildot uz jautājumiem, komandas krāj arī punktus.

Viena ātrākā komanda un viena no komandām, kas būs saņēmusi visvairāk punktu, tiks apbalvotas ar dāvanu kartēm no pasākuma lieldrauga Sportland.

Visas komandas piedalīsies arī vērtīgu balvu izlozē no citiem pasākuma atbalstītājiem.

Lai piedalītos pārgājienā, jāreģistrējas vienam cilvēkam jeb komandas kapteinim. Dalības maksa komandai līdz 2. septembrim – 10 eiro, pasākuma dienā – 15 eiro.